Co nevíte o Art Gelu a jak postupovat při práci s ním

Zdobení nehtů neboli nail art hraje důležitou roli při každé modeláži nehtů. Modeláž nehtů je jedna věc, jak ale nehet dokončit tak, abychom byli s vizuálem spokojení, je věc druhá a rozhodně ta příjemnější! Pojďme si představit Art Gel jako metodu nail artu, k čemu slouží, jaké má funkce a jak při práci s ním postupovat.

Art Gel je hvězdou nehtového zdobení. Zdobíte gelové nehty běžným gelem? Vyzkoušejte nail Art Gel a už vás to ani nenapadne. Není to jen tak ledajaký gel, jedná se o gel, který byl přesně vyvinut pro zdobení nehtů. Díky své příjemně husté konzistenci se neroztéká, je vysoce pigmentovaný a po nehtu klouže s úžasnou lehkostí. Navíc jim můžete v tenké vrstvě potáhnout dokonce i celý nehet, což vám málokterý zdobící gel nabídne. Výhodou je také to, že po polymerizaci v UV/LED lampě se na něm nekondenzuje výpotek. Vytvořte dokonalé linky, ornamenty nebo obrazce na vašich nehtech.

Zdroj: Slavomíra Skýpalová

Práce se zdobícím gelem je velmi snadná, ať už jste začátečník či zkušená nehtařka. Při správně zvolených pomůckách to pro vás bude hračka. Nespornou výhodou správné aplikace ART gelu na vaše nehty může být aktivace vašeho partnera k milostným hrátkám.

Co budete potřebovat

K tomu, abychom docílili požadovaného výsledku potřebujeme znát nejen postup, jak pracovat s Gel nail Art, ale je potřeba mít nachystané pomůcky ke zdobení. Začněte výběrem odstínu zdobícího gelu. Přes odstíny gelu art nude, až po ty nepřehlédnutelné. Mnoho barev art gelů najdete třeba tady

Pak už vám bude stačit pouze zdobící štětec a kvalitní UV/LED lampa. Berte v potaz také to, že jsou gely velmi silně pigmentované, proto doporučujeme použít silnější lampy, které tento materiál pořádně vytvrdí. 

Zdroj: Simona Kusyová

Práce s Art Gelem

Pojďme si říct, proč je práce se zdobícím gelem tak skvělá. Je to právě tím, že se Art gely nerozpíjí, jsou výrazné a perfektně drží. Díky nim také dokážete vytvořit kreace všeho druhu. Od jemných designů, až po nápadnější, třeba v kombinaci se samolepkami či kamínky i třpytky. Výsledek nehtů je jen na vás. Naopak ale nedoporučujeme použít tyto gely na techniku One Stroke. Proč to tak je, najdete ZDE.

 Art Gel POSTUP

1. Vyberte si odstín zdobícího gelu.

2. Připravte si Art Gel a štětec.

3. Přiměřeně namočte štětec do Art gelu.

4. Pomocí něj pak nehet ozdobte.

5. Polymerizujte v UV/LED lampě.

6. Na závěr stačí motiv na nehtu zaleskovat a máte hotovo. 

Nebojte se tvořit. S nails Art Gelem docílíte všeho, na co si vzpomenete. Geometrické tvary, květiny, ornamenty i všechny různé obrazce pro vás budou hračka. Dejte prostor vaší fantazii a volnou ruku. Pokud vám nápady nepřichází, nebojte se inspirace, kterou najdete na www.rusconashine.cz Těšíme se i na tu vaši!

Mohlo by vás zajímat

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *